www.cvonline.hu
HR manager
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.01.09.
Jelentkezési határidő: 2016.01.15.
Hirdetés azonosító: 1001598
lejárt
HR manager

(Budapest)

Pozícióleírás
Nemzetközi hátterű partnerünk vezető szerepet tölt be a különböző irodai gépekhez és bankjegykezelő berendezésekhez szükséges gumialkatrészek gyártásában. Bővülő csapatukba HR manager pozícióba keressük az új munkatársat Budapesthez közeli telephelyükre (Rétság), az alábbi főbb feladatok ellátására:

- Stratégiai HR rendszerek kialakítása és működtetése
- Kiválasztási folyamatok megtervezése, koordinálása (hatékony létszám tervezés és létszámgazdálkodás)
- Képzési és fejlesztési tervek, teljesítmény-értékelés, elégedettségmérés kidolgozása, kivitelezése, fejlesztése
- Szervezetfejlesztés, karriermenedzsment, változásmenedzsment
- Egyéb operatív feladatok ellátása

Követelmények
- Felsőfokú szakirányú végzettség
- 2-3 év tapasztalat HR vezetői munkakörben (senior specialista, generalista), ideális esetben gyártócégnél
- HR szakmai ismeretek: munkajog, HR rendszerek, képzés, szervezetfejlesztés, HR kontorlling
- Aktív, tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (német nyelv előny)
- Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
- Stratégiai gondolkodásmód, rendszerszemlélet, kezdeményezőkészség
- Mobilitás (a rétsági telephelyen történő munkavégzés vállalása - a céges autó biztosított)

- Stabil, nemzetközi vállalat, hosszú távú karrierlehetőség
- Változatos feladatok, kihívásokkal teli mukakör
- Vonzó juttatási csomag, céges autó

Kategória
Humán erőforrás
Régió