www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 952191
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
HR MANAGER / LEITER PERSONALWESEN (PRODUKTIONSFIRMA)

Feladatok:
  • A magyarországi HR stratégia alakítása, operatív szintű megvalósítása, együttműködve a felső vezetéssel és a németországi központtal;
  • Büdzsé-, létszámtervezés;
  • Személy- és munkaügyi adminisztráció, bérszámfejtés és jogi terület felügyelete;
  • Teljesítménymenedzsment, karrier tervezés;
  • Toborzás- kiválasztási folyamatok operatív és stratégiai szintű kezelése;
  • A menedzsment és az alkalmazottak támogatása HR kérdésekben.
  • A HR csapat irányítása (HR, tréning, toborzás, jogi, bérszámfejtés).

Követelmények:
  • Felsőfokú végzettség (HR, közgazdász, jogász);
  • 5-8 éves, több száz fős multinacionális TERMELŐ vállalatnál szerzett HR MANAGER / SENIOR HR GENERALIST tapasztalat;
  • Munkajogi (ARBEITSRECHT) ismeretek;
  • Bérszámfejtési (LOHNABRECHNUNG, payroll) tapasztalat;
  • Tárgyalási szintű NÉMET nyelvtudás, angol nyelvtudás előnyt jelent.
  • Rugalmas, konszolidáló személyiség.

Munkavégzés helye: Budapest vonzáskörzete

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió
Pest