www.cvonline.hu

HR Manager - INTS/9/70

  • A hirdetés 371 napja lejárt

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei multinacionális csomagolástechnikai partnercégünk számára keresünk tapasztalt, angolul vagy németül jól kommunikáló kollegát

Humánerőforrás (HR) Menedzser
Ref.: INTS/9/70

pozícióba

FELADATOK:

  • Munkaerő szükséglet meghatározása a felelős vezetővel együttműködésben
  • Munkaerő toborzás, kiválasztás, részvétel az interjúkon, javaslattétel
  • Új belépő munkavállalók dokumentációjának (munkaszerződés, munkaköri leírások stb.) elkészítése, karbantartása
  • Új belépők oktatása, beilleszkedésük támogatása
  • Dolgozók munkaidő nyilvántartásának vezetése, beléptető rendszer üzemeltetése és adatainak naprakész állapotban tartása
  • Munkaerő-hatékonyság elemzések készítése, fejlesztési javaslatok kidolgozása
  • Munkajogi, társadalombiztosítási, bérelszámolási feladatok ellátása, a Bér-, és Munkaügyi Előadó munkájának koordinálása illetve asszisztensek irányítása
  • Munkaerő felvétel vagy elbocsátás, létszámleépítés előkészítése, adminisztrációja
  • Munkavállalók képzési szükségleteinek felmérése, képzési tervek késztése, megvalósítása
  • Karrierprogram gondozása
  • Tanulmányi szerződések előkészítése
  • Munkavállalói teljesítményértékelési és motivációs rendszer működtetése, felülvizsgálata a menedzsmenttel együttműködve
  • A dolgozók véleményének, észrevételeinek gyűjtése, elemzése,
  • Hatékony belső kommunikáció és kapcsolattartás (dolgozók, menedzsment, Üzemi Tanács, anyacég vezetősége,)
  • Hatékony külső kommunikáció és kapcsolattartás (PR kapcsolatok, külső szolgáltató és egyéb partnerek)
  • Rendszeres és ad hoc riportok, kimutatások, beszámolók készítése menedzsment felé

ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú végzettség
  • büntetlen előélet
  • angol és/vagy német nyelv tárgyalóképes szintű ismerete
  • felhasználói szintű PC ismeret
  • többéves szakmai – vezetői gyakorlat HR területen

AJÁNLAT:

  • versenyképes fizetés
  • multinacionális környezet
  • 2 évre szóló határozott idejű munkaszerződés

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Humán erőforrás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német