www.cvonline.hu
HR Manager in SSC
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.04.29.
Jelentkezési határidő: 2016.05.11.
Hirdetés azonosító: 1037777
lejárt

Feladatok:

  • Participate in the definition and implement the Human Resources Department's strategic plan and budget
  • Plan, organise, manage and control the Human Resources Department's functions and activities
  • Guide human capital towards a model centred on processes, which guarantee an adequate location of humanresources in line with the work posts and profiles required.
  • Lead, control and manage all activities inherent to the development of Labour and Trade Union Relations
  • Propose improvements to the Organisation's Human Resources policy,
  • Optimising the Department's administrative and management processes, guaranteeing service quality and minimising Company risks
  • Collaborate in the definition and implementation of the training model and the integral development of human talent

Elvárások:

  • University degree
  • Fluent in English
  • Minimum 2-3 experience as HR Department Head, preferably in the Contact Centre or similar sector in HR ratios
  • Positive, team builder and team player attitude
  • User level of Ms Office

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Dinamikus csapat
  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Multinacionálisirodai környezet
  • Támogató, együttműködő vezetők

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.