www.cvonline.hu

HR Manager (Generalista)

  • A hirdetés 800 napja lejárt
Munkavégzés helye:

Budapest

A pozícióról:

Szellemi és fizikai állományból álló, 200 fős magyar tulajdonú partnercégünk számára keresünk egyszemélyi HR vezetőt, aki a HR minden területén felel a folyamatok bevezetéséért és azok operatív üzemeltetéséért.

Feladatok:
  • Keresési, toborzási és kiválasztási feladatok ellátása
  • HR folyamatok megtervezése, kialakítása, implementálása
  • A vállalat összes HR funkciójának operatív végrehajtása
  • Az emberierőforrás-csoport beilleszkedésével, fejlesztésével kapcsolatos képzési programok kialakítása
  • Teljesítményértékelési rendszer karbantartása, továbbfejlesztése
  • Vállalat munkaköri rendszerének kiépítése és fenntartása
  • Vállalat gyakornoki programjának koordinálása
  • Belső és külső kommunikációban való részvétel (társosztályok, oktatási intézmények)
  • Munkaerő-költségvetés tervezése és elkészítése
  • Dolgozók támogatása munkaügyi kérdésekben
Elvárások:
  • Főiskolai/egyetemi közgazdász végzettség
  • Legalább 3 év szakirányú tapasztalat HR területen
  • Tapasztalat HR rendszerek, folyamatok bevezetésében
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Rendszerszemlélet és átfogó gondolkodásmód
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
Ami előnyt jelent:
  • Szakirányú –HR – végzettség
  • HR szoftver ismerete
Amit kínálunk:
  • Stabil hátteret és hosszú távú munkalehetőséget
  • Szakmai kihívást és elismerést
  • Új folyamatok kiépítésében való részvétel
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kellemes, rendezett munkakörülmények
Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő