www.cvonline.hu

HR MANAGER - Autóipar

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1044661

Megbízó partnercégünk multinacionális autóipari gyártóvállalat. Az alkalmazott innovatív technológiát következetesen fejleszti, fontos követelménynek tartja a minőségi és szállítási elvárások magas színvonalú teljesítését, megőrizve a gyártás költséghatékonyságát.  Ennek köszönhetően több nagyszabású új projekt keretében bővíti termelését. A folyamatban lévő szervezetfejlesztési feladatok sikeres megvalósításához számára gyártóiparban jártas vezető szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Aktív kezdeményező a vállalat személyügyi stratégiájának kialakításában
  • A vállalat személyügyi folyamatainak folyamatainak irányítása, koordinálása, tervezése, ellenőrzése és a HR csapat vezetése
  • A vállalat munkaadói márkájának erősítése, hatékony toborzási stratégia kidolgozása és megtartása
  • Hatékony toborzási rendszer működtetése, együttműködve a partner szolgáltatókkal a vállalat növekvő szakemberszükségletének biztosítása céljából
  • Munkaerő megtartó intézkedések tervezése és megvalósítása
  • Versenyképes és munkaerő megtartó javadalmazási rendszer kidolgozása és működtetése,
  • Vállalati teljesítmény- és kompetencia értékelés és az utódlástervezés koordinálása, fejlesztése és felügyelete
  • Személyzetfejlesztési tervek kidolgozása, képzések és tréningek szervezése, koordinálása
  • Személyügyi adminisztráció működtetése, létszám és bérköltség tervezés, beléptetés , kiléptetés
  • Kapcsolattartás az érdekképviseleti szervekkel (Üzemi tanács, Szakszervezet), a vállalat képviselete

Elvárások

  • Felsőfokú egyetemi- vagy főiskolai szintű szakirányú diploma
  • Angol nyelvtudás
  • Legalább 5 éves vezetői tapasztalat, 3-5 év vezetői tapasztalat (több gyártóvállalatnál szerzett, hosszabb vezetői tapasztalat előny)
  • Tapasztalat személyzeti stratégia kialakításában, személyzeti folyamatok irányításában és fejlesztésében
  • Cél-, ügyfél- és megoldásorientált gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs képesség, határozott, együttműködő személyiség

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes vezetői alapfizetés, vezetői javadalmazási csomag, cégautó
  • Aktív részvétel a vállalati stratégia kialakításában, megvalósításában
  • Élenjáró nemzetközi gyakorlat megismerésének és bevezetésének lehetősége
  • Részvétel regionális és globális feladatok megoldásában

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HR MANAGER - Autóipar, Veszprém megye

Kategória

Humán erőforrás

Régió

Magyarország