www.cvonline.hu

HR Koordinátor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2015.12.22.
Hirdetés azonosító: 996837

Pozíció leírása / Job description

Elektronikai készülékek, berendezések, rendszerek gyártásával foglalkozó piacvezető Megbízónk számra keresünk Heves megyei munkavégzéssel HR Koordinátor munkatársat.

Feladatok:

- Tréningek, oktatások, nyelvtanfolyamok teljes körű koordinálása
- Részvétel az éves oktatási terv elkészítésében
- Új belépők oktatásának szervezése
- Vállalati tréningek nyomon követése
- Oktatások kiértékelése, adminisztrációja, riportok elkészítése
- Tanulmányi szerződések adminisztrációja
- Belső tréneri feladatok ellátása

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség ( HR szakirány előny )
- Legalább 2 év oktatás / tréning területen szerzett tapasztalat
- Kiváló, magabiztos angol nyelvtudás
- Microsoft Office program átfogó ismerete
- Proaktív, kitűnő kommunikációs készség
- Preferáltan Heves megyei lakóhely

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatások
- Stabil szakmai háttér

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a