www.cvonline.hu

HR Koordinátor

  • A hirdetés 871 napja lejárt

Nemzetközi kommunikációs és nyomdaipari vállalat keres

HR koordinátor

munkatársat debreceni telephelyére

Feladatok:

  • Toborzás/kiválasztás programok lebonyolítása, adminisztrációja
  • A munkaviszony létesítésével és lezárásával, egyéb munkaügyi támogatást igénylő eseményekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Adatok feltöltése és napra készen történő nyilvántartása a személyügyi nyilvántartó rendszerben
  • Riportok készítése a közvetlen vezető és más vezetők, illetve szükség esetén a hatóságok részére
  • Munkabeosztással, túlórával és jelenléttel kapcsolatos irányításban, ellenőrzésben együttműködik a különböző területek vezetőivel a teljes munkajogi megfelelőség biztosítása érdekében
  • Hatékony vállalati kommunikáció biztosítása
  • Egyéb vállalati projektekben történő részvétel, vezetők támogatása
  • HR szolgáltatókkal (tanácsadó cégek, munkaerőkölcsönzés, stb.) történő kapcsolattartás és a szolgáltatások végrehajtásának nyomonkövetése, adminisztrálása

 Elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség (HR/Üzleti/Menedzsment területen szerzett diploma előny)
  • Nemzetközi környezetben, HR területen szerzett minimum 2 év tapasztalat (kiválasztási folyamat támogatásában, munkajogi támogatásban, adminisztrációban való jártasság)
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • A  Munka Törvénykönyvének alapszintű ismerete
  • Magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek – MS Office ismeret és gördülékeny használat

Személyes tulajdonságok:

  • Kiváló kommunikációs és kapcsolattartó képesség (szóban és írásban)
  • Megbízhatóság, proaktivitás
  • Jó szervezőképesség, terhelhetőség, problémamegoldó és elemző képesség
  • Változó prioritások adaptálásnak képessége, több feladat azonos időben történő végzése, közvetlen felügyelet nélküli munkavégzés
  • Magas szintű etikusság és diszkréció

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű pályázatát – a pozíció megnevezésével - a következő címre E-mail cím megjelenítése. Kísérőlevelében kérjük, jelölje meg fizetési elvárását és a kezdés lehetséges dátumát.

Helyek Debrecen
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol