www.cvonline.hu

HR KOORDINÁTOR

  • A hirdetés 756 napja lejárt

Magyarország egyik meghatározó személyzeti szolgáltatásokat nyújtó cégéhez, budapesti (XIII. kerületi) irodájuk dinamikusan fejlődő csapatába keresünk munkatársat azonnali munkakezdéssel az alábbi pozícióba:

Ön keressük, ha szeretne:

  • Havi számfejtéshez a jelenléti adatok egyeztetésében,
  • Szerződés-előkészítésben, azok kiadásában,
  • Bérjegyzékek, jelenléti ívekkel kapcsolatos ügyintézésben,
  • Bérrel kapcsolatos problémák felvételkezelésében,
  • Aktuális listák, statisztikák elkészítésében,
  • Havi elszámolások, zárások, korrekciók egyeztetésében, számlázás előkészítésében,
  • Jogosultság figyelés/munkavállalók nyilatkoztatása/újranyilatkoztatás jogosultságváltozásban,
  • Cafeteria és bérszámfejtési csoporttal való kapcsolattartásban,
  • Új belépő és kilépő munkavállalók munkaügyi adminisztrációjának teljes körű kezelésében,
  • Ügyféllel, munkavállalókkal történő napi szintű kapcsolattartásban részt venni.

Az ideális pályázó rendelkezik:

  • Területnek megfelelő felsőfokú végzettség (HR/munkaügy/személyügyi szervezés)
  • HR szolgáltatásban szerzett min. 2-4 éves tapasztalattal,
  • Munkaügyi gyakorlati tapasztalatokkal,
  • Mt. ismeretekkel, illetve a kapcsolódó jogszabályok ismeretével,
  • A terhelhetőség és kimagasló problémamegoldás képességével,
  • Határozott, talpra esett, energikus  személyiséggel, empatikus alkalmazkodó jellemmel,
  • MS Office programcsomag erős felhasználói szintű ismeretével (különös tekintettel az exl ismeretekre).

Amit cégünk nyújt:

  • Stabil háttérrel rendelkező piacvezető vállalat,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Kiváló munkakörülmények, dinamikus, fiatalos csapat,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület (kitűnő megközelíthetőség mellett)

Jelentkezés módja: Fényképpel ellátott magyar nyelvű életrajzát, bérigénye megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Referenciakód , amelyet, kérjük, a tárgymezőben tüntessen fel: „HR KOORDINÁTOR”

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő