www.cvonline.hu

HR Koordinátor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2015.03.27.
Hirdetés azonosító: 901238

Pozíció leírása / Job description

Ügyfelünk egy közepes méretű piacvezető FMCG vállalat. Már több mint 10 éve kulcsfontosságú szerepet tölt be a tápszergyártásban világszerte.

Jelenleg HR Koordinátor munkakörbe keresünk új kollégát Budapest területére.

Feladatok:

- A munkaerő toborzás megszervezésében, koordinálásában, lebonyolításában való részvétel és az ehhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése
- Munkavállalók be-és kiléptetése
- Munkaszerződések, módosítások, munkaköri leírások elkészítése
- Munkavállalók személyi anyagainak karbantartása
- Bérszámfejtés folyamatának koordinálása, jelenléti ívek, szabadságok, betegszabadságok, juttatások, bérszámfejtési adatok nyilvántartása, ellenőrzése
- Cafeteria területhez kötődő kapcsolattartási, szervezési és adminisztratív feladatok ellátása, egyéb béren kívüli juttatások intézése
- Képzési tervek megvalósításában való részvétel
- HR rendszer kezelése, munkavállalók adatainak frissítése
- Havi / negyedéves riportok készítése
- Részvétel az éves fizetésemelés megvalósításában
- HR költségek nyilvántartása
- Teljesítményértékelő rendszer koordinálásában való részvétel
- Részvétel a vállalati HR stratégia megvalósításában.
- Vállalati rendezvények megszervezésében való részvétel
- Minden egyéb HR folyamathoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Minimum 3-4 év releváns tapasztalat
- Folyékony angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
- Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

Amit kínálunk:

- Multinacionális, kellemes munkakörnyezet
- Kihívásokkal teli, érdekes, változatos munka
- Fejlődési lehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a