www.cvonline.hu

HR koordinátor

  • A hirdetés 823 napja lejárt

Multinacionális partnerünk nemzetközi műsorszolgáltatóként több mint 30 éve van a piacon. Budapesti irodájukba keressük a HR csapat új munkatársát

pozícióba, aki az alábbi feladatok ellátásáért felel.

Feladatok

  • A HR terület teljeskörű adminisztrációjának ellátása,
  • beléptetések és kiléptetésekhez kapcsolódó teljeskörű dokumentáció ellátása, munkaszerződések elkészítése,
  • munkaügyi feladatok intézése, bérszámfejtővel való kapcsolattartás,
  • a HR osztály adminisztratív támogatása,
  • rendszeres heti, havi szintű riportok készítése Excelben,
  • munkatársakkal kapcsolatos ügyintézés, adatbázis vezetése és karbantartása,
  • toborzás-kiválasztási folyamatban való részvétel, hirdetések feladása, jelöltek előszűrése, interjúztatás, adatbázis vezetése,
  • adminisztratív támogatás céges rendezvények megszervezésében.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség,
  • magas szintű MS Excel tudás (függvények, Pivot tábla),
  • magabiztos középszintű angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt),
  • minimum 2 éves HR területen szerzett tapasztalat,
  • toborzás-kiválasztási folyamatban szerzett tapasztalat,
  • jó elemzőkészség,
  • önállóság,
  • fejlődésre való nyitottság,
  • jó kommunikációs készség,
  • ügyfélközpontú gondolkodás.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol