www.cvonline.hu

HR KOORDINÁTOR

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 809344

Link megjelenítéseimages/editor/1344338368.jpg" border="0" alt="" />

Fejér megyei, neves nemzetközi hátterű vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • A HR Adminisztrációs folyamatok működtetése és fejlesztése
  • HR projektek támogatása (bértervezés, létszámtervezés, dolgozói motivációs rendszerek működtetése)
  • Közreműködés a kiválasztási folyamatokban
  • A vállalati képzések/tréningek támogatása
  • HR riportok, elemzések készítése
  • A HR munkáját szabályozó folyamatleírások, dokumentumok aktualizálása
  • Belső auditokon történő közreműködés
  • A HR Business Partnerek munkájának támogatása
  • A Recepció munkájának támogatása és fejlesztése
  • Közreműködés vállalati rendezvények szervezésében

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Multinacionális környezetben szerzett legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Magas szintű MS Office ismeretek, erős Excel ismeretek
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Kreativitás, jó probléma-megoldó képesség, elhivatottság

ELŐNYT JELENT

  • SAP HR modul ismeret

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi hátterű, stabil munkahely
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai továbbképzések
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások, utazási költségtámogatás, vállalati buszjárat

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HR KOORDINÁTOR, Fejér megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: zita.sarkany.E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése