www.cvonline.hu

HR KOORDINÁTOR

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.26.
Hirdetés azonosító: 809077

Magyarország egyik meghatározó személyzeti szolgáltatásokat nyújtó cége a Prohuman. A 10 éve működő, magyar tulajdonú HR szolgáltató eddig több mint 100 ügyfele ismerte meg szolgáltatásainkat, jellemzően munkaerő-kölcsönzést, - közvetítést, Cafeteria szolgáltatásokat. Győri irodákba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba

Feladatok:
  • munkaerő-kölcsönzési és diákmunka szervezési projektek teljes körű koordinálása
  • munkavállalók be-és kiléptetése, szerződések előkészítése
  • havi bérszámfejtések előkészítése, jelenléti ívek összesítése
  • toborzási, kiválasztási folyamatok megszervezése, lebonyolítása
  • ügyfelekkel, munkavállalókkal és a közvetlen munkatársakkal történő folyamatos kapcsolattartás
  • személyes és telefonos ügyfélszolgálati teendők ellátása
  • HR adminisztráció kezelése, karbantartása
  • riportok készítése
Elvárások:
  • legalább középfokú végzettség, felsőfokú szakirányú végzettség előny
  • hasonló területen szerzett, 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • angol nyelvtudás használata szóban és írásban
  • magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • precizitás, önállóság
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • határozott, magabiztos fellépés
  • nagyfokú rugalmasság
Előny:
  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • saját személygépkocsi
  • német nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • kihívásokkal teli munkakör
  • szakmai fejlődési lehetőség egy professzionális környezetben
  • stabil háttérrel rendelkező cégcsoport
  • önálló munkavégzési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Győr
Kapcsolat:
Fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet.

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Győr