www.cvonline.hu

Hr koordinátor

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2017.11.21.
Hirdetés azonosító: 1197970

HR koordinátor

Tapasztalt és pörgős HR koordinátort keresünk multinacionális partnerünk budapesti irodájába. Megbízónk egy ismert játék szolgáltató, aki a megnövekedett HR igények támogatására keres intelligens és pörgős HR felelőst.

A HR koordinátor legfontosabb feladatai:

  • Interjúk megszervezése és HR interjúk megtartása
  • Az új munkavállalók beléptetésének támogatása, havi bérszámfejtési adatok összegyűjtése és továbbítása
  • Munkavállalói adatok kezelése a vállalati adminisztrációban
  • HR vezető napi munkájának teljes körű támogatása

Legfontosabb elvárások a HR asszisztenssel szemben:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább egy év HR adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Barátságos, nyitott és hatékony kommunikátor
  • Pontos, szervezett munkavégzés

Megbízónk kiváló fizetést, egyéb juttatást, együttműködő vezetőt, családias hangulatot és stabil, hosszú távú munkát ajánl nemzetközi környezetben a jelentkező HR asszisztensnek.

Amennyiben a pozíció felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a Link megjelenítése weboldalon.