www.cvonline.hu

HR Koordinátor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.29.
Jelentkezési határidő: 2017.03.18.
Hirdetés azonosító: 1109109

Multinacionális partnerünk vezető szerepet tölt be a gyógyszeripar, az élettudományok és speciális vegyipari anyagok területén. Magyarországi leányvállalata számára keresünk tárgyalási szintű angol nyelvtudással rendelkező, proaktív, kiváló kommunikációs készséggel rendelkező HR Koordinátort budapesti munkavégzéssel.

Feladatok:

- Munkavállalók be-és kiléptetése
- Bérszámfejtési- és munkaidő adatok előkészítése
- Béren kívüli juttatások adminisztrációja
- Munkaszerződések, módosítások, munkaköri leírások elkészítése
- HR törzsadatok és szervezeti változások kezelése
- HR folyamathoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése, munkaviszony módosításával kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
- A munkaerő toborzás megszervezésében, koordinálásában, lebonyolításában való részvétel és az ehhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése
- HR projektekben való részvétel

Elvárások:

- Főiskolai vagy egyetemi végzettség
- 2-3 év HR területen szerzett tapasztalat
- Munkajogi ismeretek
- Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
- Precizitás, proaktivitás
- Kiváló kommunikációs készség
- Nexon Bér és Nexon Time programok ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

- Multinacionális, kellemes munkakörnyezet
- Kihívásokkal teli, érdekes, változatos munka
- Fejlődési lehetőség
- Versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a