www.cvonline.hu

HR koordinátor

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1021727

Munkatársat keresünk saját csapatunk bővítésére az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Megváltozott munkaképességű munkaerő toborzás
  • Toborzási csatornák folyamatos működtetése, álláshirdetések megfogalmazása, állásportálokon való megjelenítése, feladása különböző felületeken pld. helyi újságok, stb.,
  • Jelentkezői telefonhívások fogadása és rögzítése, önéletrajzok kezelése, rendszerezése, előszűrése,
  • Interjúk szervezése, interjúztatás, tesztíratás, megfelelő jelöltek kiválasztása,
  • Csoportos tájékoztatók szervezése, megtartása,
  • Kapcsolattartás a Munkaügyi központtal, egyéb civil szervezetekkel, képző intézményekkel, polgármesteri hivatallal, családsegítőkkel,
  • Toborzási heti jelentés készítése.

Elvárások:
  • Toborzási területen szerzett tapasztalat,
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervezőkészség,
  • Önállóság, határozottság, rugalmasság,
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek

Juttatások:
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Piacvezető cégnél szerzett releváns munkatapasztalat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Céges telefon és számítógép
  • Versenyképes juttatási csomag

Előnyök:
  • "B" kategóriás jogosítvány,

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését,kérjük küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát!

Kategória
Humán erőforrás
Régió