www.cvonline.hu

HR koordinátor (veszprémi munkavégzéssel)

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 795187

Cégünk új munkatársat keres veszprémi kirendeltségére az alábbi pozícióba

Feladatok:
  • Munkaerő-kölcsönzési és szervezési projektek teljes körű koordinálása;
  • Ügyfelekkel, munkavállalókkal történő napi szintű kapcsolattartás;
  • Személyes és telefonos ügyfélszolgálati teendők ellátása;
  • Toborzási, kiválasztási folyamatok megszervezése, lebonyolítása;
  • Munkavállalók be-és kiléptetése, szerződések előkészítése;
  • Havi bérszámfejtések előkészítése, jelenléti ívek összesítése;
  • Cafeteria rendszer üzemeltetésével kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség, előny felsőfokú végzettség;
  • 1-2 éves HR és munkaügyi tapasztalat;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Office);
  • Rugalmasság, precizitás, önállóság;
  • Kiváló kommunikációs, tárgyalási és problémamegoldó képesség;
  • Önálló, határozott, magabiztos fellépés
Előny:
  • Munkaerő-kölcsönzési, közvetítési területen szerzett tapasztalat;
  • Szakirányú, felsőfokú végzettség;
  • Angol nyelvtudás.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem,
  • Stabil háttérrel rendelkező cégcsoport,
  • Önálló munkavégzési lehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Veszprém
Kapcsolat:
Fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül