www.cvonline.hu

HR Koordinátor (Üllő)

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.08.
Jelentkezési határidő: 2017.11.19.
Hirdetés azonosító: 1227444

HR koordinátor pozícióba keresünk új munkavállalót online értékesítéssel foglalkozó partnercégünk üllői telephelyére. Partnerünka kiemelkedő fizetésen felül utazás támogatást és hosszú távú munkalehetőséget biztosít, junior jelöltek számára egyaránt.

HR koordinátor legfontosabb feladatai:

  • mozgalmas és változatos feladatkör,
  • személyügyi adminisztrációs feladatok, HR adminisztráció,
  • munkavállalók be- és kiléptetéséhez kapcsolódó adminisztráció,
  • toborzás, kiválasztás teljes folyamatának támogatása,
  • álláshirdetések írása,
  • munkavállalók oktatásának szervezése.

Legfontosabb elvárások a HR koordinátor pozícióban

  • felsőfokú végzettség, vagy legalább 2 év HR területen szerzett tapasztalat,
  • középszintű angol nyelvtudás,
  • önálló munkavégző és jó stressztűrő képesség,
  • precíz és proaktív személyiség.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését és szeretne egy mozgalmas és változatos feladatkört ellátó pozícióban dolgozni, kérjük kattintson az oldal alján található “Jelentkezem”gombra és küldje el Önéletrajzát nekünk.

Ha esetleg ez az ajánlat lehetőség most nem aktuális Önnek, de szeretne többet tudni a lehetőségeiről kérjük vegye fel velünk a kapcsolatot, és szakértőink segítenek megtalálni az Ön számára ideális pozíciót.