www.cvonline.hu

HR Koordinátor [ST-CHRK01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2016.12.24.
Jelentkezési határidő: 2015.02.14.
Hirdetés azonosító: 900230

Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk a világ egyik legjelentősebb média iparági szereplőjének budapesti központja. A HR osztály támogatására keresübk most új munkatársat egy nagyon összetett és komplex feladatköröket tartalmazó HR Koordinator pozíció betöltésére.

Feladatok

- Teljeskörű adminisztráció ellátása a HR csapaton belül (HRBP, Sr HR Advisor)
- A Senior HR Tanácsadó munkájának adminisztratív támogatása
- Beléptetések, kiléptetések, munkaszerződések elkészítésének teljeskörű adminisztrációja,- napi kapcsolattartás a bérszámfejtővel,- belépők / kilépők kapcsán naprakész információ átadása, ezzel kapcsolatos riportok készítése,- munkaügyi feladatok intézése
- Munkatársi adatbázis vezetése, változások nyomonkövetése
- Asszisztálás a toborzás kiválasztási folyamat kapcsán:
- Hirdetések megírása,- feladása
- önéletrajzok előszűrése
- telefonos interjúk megtartása, adatbázis naprakész vezetése, jelöltek értesítése, elutasító levelek megírása, kiküldése, referenciák beszerzése, -dokomentálása, interjúztatás
- Az éves tréningigények kapcsán felmerülő teljeskörű adminisztratív támogatás,- adatbázisok kezelése, Agile (belső) rendszerben szerződések nyomonkövetése, jóváhagyatások beszerzése, konferenciatermek foglalása
- A Munkatársi Elkötelezettségi projekt adminisztratív támogatása
- A munkatársi fizetések és juttatásokkal kapcsolatos adatbázisok kezelése, létszámriportok készítése,- a változások naprakész módosításának biztosítása a megfelelő HR rendszerekben,- illetve az ezekkel kapcsolatos dokumentációk teljeskörű elkészítése
- Létszámtervezési folyamat támogatása, bértervezéssel és fejlesztéssel kapcsolatos számítások és egyeztetések elvégzésében való admnisztratív támogatás
- A szervezeti ábrá folyamatos frissítése regionális szinten
- Oracle rendszerben PO-k,- új beszállítók létrehozása
- Jelentések, heti és havi riportok összeállítása a társosztályok és a központ felé
- HR Status riportok és egyéb ad hoc riportok készítése
- Egyéb HR projektek adminisztratív támogatásában való részvétel

Elvárások

- Felsőfokú végzettség
- 1-2 éves HR területen megszerzett releváns munkatapasztalat
- Informatikai készségek, erős Excel (Pivot-tábla) és Power Point tudás
- Fejlődésre való nyitottság
- Ügyfélközpontú gondolkodás
- Változó igényekhez való jó alkalmazkodó készség
- Precíz, pontos, figyelmes
- Analitikus gondolkodás

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció, Humán erőforrás
Régió