www.cvonline.hu

HR koordinátor / Projectvezető (Siófok)

  • Company_icon Cégnév elrejtése
  • Location_icon Siófok, Somogy
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

Dinamikusan fejlődő személyzeti szolgáltató cég saját munkaügyi csapatába azonnali kezdéssel felvesz:

HR KOORDINÁTORT / PROJECTVEZETŐT

siófoki munkavégzési helyre!

Amit elvárunk:

  • minimum érettségi
  • min. 3 éves, releváns toborzási-kiválasztási munkatapasztalat fizikai és szellemi területen egyaránt
  • alapfokú angol vagy német vagy ukrán vagy román nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • kiváló beszédkészség, kreativitás,
  • jó szervezőkészség és problémakezelés
  • felhasználói szintű PC ismeret
  • pontos, megbízható munkavégzés, diplomáciai érzék

Ami előny:

  • munkaügyi, munkajogi alapismeretek, felsőfokú végzettség elsősorban közgazdasági,  HR, andragógia vagy munkaügyi kapcsolatok szakon
  • gyártóvállalatnál szerzett toborzási tapasztalat
  • környékbeli lakhely
  • gyors munkába állás (1-2 héten belül)

Feladatok:

  • toborzásban, kiválasztásban és interjúztatásban való aktív részvétel
  • toborzási és hirdetési tervek elkészítése, hirdetések feladása
  • projectvezetői feladatok, kapcsolattartás megrendelőkkel, munkavállalókkal
  • munkaügyi feladatok támogatása, szervezetfejlesztési feladatok

Amit kínálunk:

  • versenyképes bér, teljesítményösztönző motivációs rendszer
  • fiatalos, jó hangulatú csapat, kulturált vállalati környezet
  • laptop, céges telefon, próbaidő után céges autó biztosítása szükség esetén
  • vállalati képzések biztosítása, kiemelt cafeteria,
  • vállalati rendezvények (csapatépítő, egyéb ünnepségek)

Munkavégzés helye: Siófok
Munkaidő: 8 óra

Fényképes jelentkezését bérigény megjelölésével és motivációs levéllel várjuk.

Helyek Siófok
Somogy
Kategória Humán erőforrás > Személyzeti menedzser, Személyzeti munkatárs, Toborzó
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Közgazdász
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német, Román, Ukrán