www.cvonline.hu

HR koordinátor (határozott idejű szerződés)(RN-6502)

Régió:

Budapest

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
Hozzáadva: 2017.07.21.
Hirdetés azonosító: 903378
lejárt

Multinacionális partnercégünk számára keresünk új kollégát 1 év határozott időre, kismamapótlás miatt.
A munkaerő toborzás megszervezésében, koordinálásában, lebonyolításában való részvétel; Munkavállalók be-és kiléptetése; Munkaszerződések, módosítások, munkaköri leírások elkészítése; Munkavállalók személyi anyagainak karbantartása; Bérszámfejtés folyamatának koordinálása; Képzési tervek megvalósításában való részvétel; Havi / negyedéves riportok készítése; Teljesítményértékelő rendszer koordinálásában való részvétel; Részvétel a vállalati HR stratégia megvalósításában; Minden egyéb HR folyamathoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése.

Elvárás:
Felsőfokú végzettség (szakirányú végzettség előny);
Minimum 3-4 év releváns tapasztalat;
Folyékony angolnyelv-tudás;
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
Határozott idejű (1 éves) szerződés vállalása;
Nagyfokú precizitás és megbízhatóság;
Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség.

Előny:
FMCG területen szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:
Kellemes munkakörnyezet
Kihívásokkal teli, érdekes, változatos feladatok
Fejlődési lehetőség

Kategória
Humán erőforrás
Munkavégzés helye
Egyéb hasonló állások Önnek
TERMELÉSI IGAZGATÓ (HF 12-8277)

Humanfield Tanácsadó Iroda

Megbízható, nemzetközi autóipari gyártó partner...
Heves

Experienced French Speaking IT Helpdesk

Trenkwalder Kft

Our newest, freshest SSC partner is looking for...