www.cvonline.hu

HR koordinátor és toborzó

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2016.12.19.
Jelentkezési határidő: 2015.10.30.
Hirdetés azonosító: 982116
lejárt

Bővülő csapatunkba keresünk 2 fő munkatársat az alábbi munkakörben,HR koordinátor és toborzó.

Főbb feladatok és munkák:

  • Munkaerő kölcsönzési,közvetítési projektek önálló,teljes körű lebonyolítása,
  • Aktív részvétel a fizikai munkaerő felkutatásában (Fejér -Tolna valamint Baranya és Somogy megye)
  • Interjúk,tesztírások szervezése,
  • Kapcsolattartás a megbízó cégekkel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Toborzási,kiválasztási projektekben szerzett tapasztalat,
  • B-kategóriás jogosítvány,
  • Saját gépkocsi,
  • Munkajogi ismeretek,
  • Rugalmasság,alkalmazkodó képesség a folyamatosan változó,új kihívásokat,feladatokat generáló környezethez,
  • Határozott,talpraesett,magabiztos személyiség,
  • Önálló munkavégzésre való képesség.

Amit kínálunk:

  • Folyamatos képzés,
  • Szakmai lehetőség,
  • Új kihívásokat,feladatokat generáló környezet,
  • Folyamatos kapcsolattartás a helyi önkormányzatokkal és a megbízókkal.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését,kérjük küldje el fényképes,szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu