www.cvonline.hu

HR koordinátor és toborzó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 980392

Győri irodánkba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • munkaerő-kölcsönzési, közvetítései projektek teljes körű koordinálása
  • toborzási és kiválasztási feladatok ellátása
  • új hirdetési lehetőségek megkeresése, adatbázis építés
  • be-, és kilépő munkatársak teljes körű ügyintézése
  • bérszámfejtéshez szükséges adatok előkészítése, továbbítása a munkaügyi osztály felé
  • toborzási, kiválasztási folyamatok megszervezése, lebonyolítása
  • ügyfelekkel, munkavállalókkal és a közvetlen munkatársakkal történő folyamatos kapcsolattartás

Elvárások:
  • legalább középfokú végzettség, felsőfokú szakirányú végzettség előny
  • hasonló területen szerzett, 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • saját személygépkocsi elengedhetetlen a munkavégzéshez
  • Mt ill. a kapcsolódó jogszabályok ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • precizitás, önállóság
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • határozott, magabiztos fellépés
  • terhelhetőség
  • nagyfokú rugalmasság

Juttatások:
  • stabil háttérrel rendelkező piacvezető vállalat
  • kihívásokkal teli, hosszú távú munkalehetőség
  • fiatalos, dinamikus csapatban való munkavégzés
  • szakmai fejlődési lehetőség egy professzionális környezetben
  • önálló munkavégzési lehetőség
  • azonnali munkakezdés

Előnyök:
  • angol és/vagy német nyelvtudás

Egyéb kapcsolati információk:
  • email

  • email

Munkavégzés helye:
  • Győr