www.cvonline.hu

HR koordinátor és toborzó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 1076065

Magyarország piacvezető HR szolgáltatója számára keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • Aktív részvétel a fizikai munkaerő felkutatásában
  • Csoportos tájékoztatók szervezése és lebonyolítása Dunántúlon és Kelet-Magyarországon
  • Munkaerő kölcsönzési, közvetítési projektek önálló, teljes körű koordinálása
  • Kapcsolattartás a megbízó cégekkel

Elvárások:
  • Min. 2 év toborzási vagy HR koordinációs tapasztalat
  • Saját gépkocsi, B kategóriás jogosítvány
  • Munkajogi ismeretek
  • Utazási hajlandóság
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Juttatások:
  • Folyamatos képzés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Új kihívásokat, feladatokat generáló környezet
  • Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Előnyök:
  • Szakirányú végzettség

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a megadott e-mail címre!

Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Fejér