www.cvonline.hu

HR koordinátor és toborzó - Székesfehérvár

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 979033

A magyarországi HR szolgáltatási piac vezető cégei közé tartozó Prohumán 2014 eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service csoport tagja. A csoport a magyar piac mellett, Lengyelországban, Oroszországban, Romániában, Csehországban, Szlovákiában, Törökországban és Németországban végez aktív toborzási és kiválasztási tevékenységet. Bővülő csapatunkba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • Aktív részvétel a fizikai munkaerő felkutatásában (Fejér, Tolna, Somogy megye)
  • Munkaerő kölcsönzési, közvetítési projektek önálló, teljes körű lebonyolítása
  • Interjúk, tesztírások szervezése
  • Kapcsolattartás a megbízó cégekkel

Elvárások:
  • Min. 2 év toborzási vagy HR koordinációs tapasztalat
  • Saját gépkocsi, B kategóriás jogosítvány
  • Munkajogi ismeretek
  • Rugalmasság, alkalmazkodó képesség a folyamatosan változó, új kihívásokat, feladatokat generáló környezethez
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Juttatások:
  • Folyamatos képzés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Új kihívásokat, feladatokat generáló környezet

Előnyök:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség

  • Jelentkezni lehet fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzzal a bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.

Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Fejér