www.cvonline.hu

HR Kontroller

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.24.
Jelentkezési határidő: 2017.11.26.

Dinamikus, kommunikatív HR kontrollert keresünk BIG4 partnerünk HR csapatába. Feladatod lesz a HR és bérszámfejtéssel kapcsolatos feladatok ellátása a Pénzügyi Igazgatónak riportálva, valamint a vállalat vezetőségének támogatása.

Pozíció leírása / Job description

- tervezés és előrejelzés: kontrolling táblák előkészítése, elemzések készítése
- riportálási feladatok
- cafeteria rendszer menedzselése
- céges autó program támogatása
- szabadság nyilvántartási rendszer menedzselése
- éves bérpiaci felmérés koordinálása (compensation survey), adatgyűjtés és riportálás
- HR adminisztráció támogatása

Elvárások / Requirements

- legalább 3 év tapasztalat kontrolling területen
- egyetemi vagy főiskolai végzettség gazdasági területen
- folyékony, magabiztos angol nyelvtudás
- magabiztos MS Office ismeret

előny:
- HR Kontrolling vagy bérszámfejtés területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

- kiemelkedő szakmai fejlődés, rendszeres, színvonalas képzés
- piacvezető fizetés, juttatások
- jó hangulatú, dinamikus és fiatalos csapat

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -