www.cvonline.hu

HR kontroller (Ref.:733)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2014.08.13.
Hirdetés azonosító: 833580
lejárt

Ref.:733

Többségben állami tulajdonú, közel kétezer főt foglalkoztató, közműszolgáltató partnercégünkhöz keresünk munkatársat. Megbízónk a saját területén piacvezető szerepet tölt be, akinek kiemelt értéket jelent a környezetvédelem, a társadalmi felelősségvállalás és a fenntartható fejlődés támogatása.

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • Aktív közreműködés a vállalat személyi jellegű ráfordításainak, a HR osztály kiadásainak éves és havi lebontású tervezésében, valamint a kapcsolódó terv-tény eltérésvizsgálatokban

  • Kapcsolattartás a kontrolling osztállyal

  • Részvétel az üzleti terv, az üzletpolitikai beszámoló, a HR stratégia és a HR szabályzatok kidolgozásában, módosításában

  • Együttműködési megállapodások elkészítése a képző intézmények részére

  • Adatszolgáltatás a szakképzési hozzájárulás előleg bevalláshoz

  • A rehabilitációs hozzájárulás összegének meghatározása

  • Közreműködés a prémium kifizetéshez kapcsolódó adattábla elkészítésében, karbantartásában

  • Havi záráshoz kapcsolódó időbeli elhatárolás adatszolgáltatás a számviteli osztály felé a vezetői prémium, a szakképzési és a rehabilitációs hozzájárulás vonatkozásában

  • Részvétel a külső partnerek részére készülő adatszolgáltatások elkészítésében

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalatok és személyiségjegyek:

  • Főiskolai/egyetemi diploma közgazdász vagy pénzügyi területen

  • Gazdasági vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalat

  • Angol nyelvtudás

  • Magas szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Power Point)

  • Önálló munkavégzés

  • Rugalmasság

  • Kezdeményezőkészség

  • Eredményorientált szemléletmód

  • Rendszerszemlélet

  • Hatékony időgazdálkodás

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Felelősségteljes munkakör

  • Versenyképes bérezés és juttatások

  • Albérlet hozzájárulás és bejárás támogatás

Munkavégzés helye:

Siófok

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső, és töltse fel önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu