www.cvonline.hu

HR kapcsolattartó munkatárs dánnyelv-tudással (Budapest)

  • A hirdetés 964 napja lejárt

Multinacionális partnerünk szolgáltató központjába HR kapcsolattartó munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • HR-t érintő kérdésekben teljes körű segítségnyújtás, problémamegoldás a vállalat ügyfelei számára,
  • ügyfelekkel való hatékony kommunikáció többek között az alábbi témákban:
    • bérezés,
    • béren kívüli juttatások,
    • munkaerő menedzsment,
    • tréningek stb.
  • ügyfelek várakozási idejének minimalizálása,
  • ügyfél-elégedettség növelése,
  • prémium szintű szolgáltatás biztosítása,
  • új kollégák betanításában való szerepvállalás,
  • HR adatbázis kezelése, karbantartása,
  • a HR részleg támogatása ad hoc jellegű feladatokban a menedzsment kérései alapján.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • MS Excel és Internet Explorer erős felhasználó ismerete,
  • pontosság, precizitás,
  • határidők betartására való képesség,
  • problémamegoldó készség,
  • alkalmazkodó, rugalmas személyiség,
  • kiváló, aktív angolnyelv-tudás,
  • kiváló, aktív dánnyelv-tudás.

Amit a cég kínál:

  • Stabil hátterű, folyamatosan bővülő, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet,
  • előrelépési és horizontális mozgási lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.