www.cvonline.hu

HR IGAZGATÓ

  • A hirdetés 601 napja lejárt

Diszkréciót garantáló, nemzetközi Partnerekkel együttműködő Fejvadász Vállalat keres egyik megbízója számára felsővezetőt a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

10 fős HR csapat koordinálása (kiválasztás, létszámtervezés, szervezetfejlesztés, tréning/oktatás-szervezés, coaching);
HR stratégia rövid és hosszú távú kialakítása;
HR szolgáltatások nyújtása a társterületek számára;
Munkaüggyel kapcsolatos feladatok felügyelete;
Kapcsolattartás a bérszámfejtési osztállyal;
HR folyamatok átvizsgálása, módosítása és működtetése;
Éves bérfejlesztés koordinálása, összefogása és levezénylése;
Teljesítményértékelési rendszer fejlesztésében, működtetésében való részvétel;
Riportolás a globál HR igazgató részére.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség (főiskola v. egyetem)
Aktív, tárgyalási angol nyelvtudás
Több éves, gyártó céges HR igazgatói tapasztalat

Munkavégzés helye:

NY-Dunántúl

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés, bónusz, vállalati gépjármű

Helyek Budapest
Székesfehérvár
Győr
Komárom
Kategória Gyártás / Termelés
Humán erőforrás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség