www.cvonline.hu

HR igazgató

  • A hirdetés 733 napja lejárt

Multinacionális ipari termelő vállalathoz keresünk

HR IGAZGATÓT.

Feladatok

  • A vállalat rövid és hosszú távú stratégiájának kidolgozása az ügyvezetéssel,
  • HR stratégia tervezése,
  • HR osztály koordinálása, felügyelete,
  • riportok készítése a tulajdonosok felé,
  • aktív részvétel a vállalati projektekben,
  • HR folyamatok működtetése,
  • a vállalat külső és belső megítélésének javítása.

Elvárások

  • Szakirányú főiskolai, egyetemi végzettség,
  • angol nyelv felsőfokú ismerete,
  • többéves felsővezetői tapasztalat,
  • nagyvállalatnál szerzett min. 5 éves tapasztalat,
  • min. 10 év humán területen szerzett gyakorlat, különös tekintettel különböző HR rendszerek kialakítására, fejlesztésére, működtetésére,
  • munkaügyi törvények ismerete (legfontosabb jogszabályok ismerete mind munkavállalói, mind szervezeti oldalról),
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete,
  • SAP HR modul ismerete,
  • strukturált, logikus gondolkodásmód,
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség,
  • kitartó, kihívásokat kedvelő, eredményorientált személyiség,
  • analitikus, tanácsadói és problémamegoldó készség,
  • terhelhetőség, konfliktuskezelés és humánus szemlélet,
  • stratégiai gondolkodásmód,
  • Komárom-Esztergom megyei lakhely.

Előnyt jelent

  • Autóipar területén szerzett tapasztalat.

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások,
  • folyamatos szakmai fejlődés támogatása,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil háttérrel rendelkező, dinamikusan növekvő vállalatnál.

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Jelentkezés: Angol és magyar nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével küldje a E-mail cím megjelenítése címre.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő