www.cvonline.hu

HR Igazgató

  • A hirdetés 292 napja lejárt

Egy nagy múltú presztízzsel rendelkező piaci partnerünk részére keresünk

HR Igazgató

Feladatok:

  • A HR stratégia és tervek kidolgozása szoros együttműködésben a szakterületekkel
  • Korszerű humán rendszerek kialakítása, bevezetése és működtetése a hatékony erőforrás-gazdálkodás érdekében (tervezési és kontrolling rendszer, munkaköri, kiválasztási, besorolási, bér-, teljesítménymenedzsment, munkaerő-fejlesztési rendszer)
  • A hatékony foglalkoztatás érdekében gondoskodás megfelelő számú és felkészültségű munkaerő rendelkezésre állásáról
  • A szakterületek támogatása a bérek megállapításánál, valamint a teljesítménycélok kitűzésében és az elért teljesítmény elérésében
  • Gondoskodás a HR információs rendszer működéséről, a személyügyi-munkaügyi adatok naprakész nyilvántartásáról, feldolgozásáról és az előírt adatszolgáltatásokról, különös tekintettel a bérelszámolás igényeire
  • Gondoskodás a fejlesztési igények felméréséről, a meglévő és a szükséges kompetenciák összevetéséről és ennek alapján a szükséges fejlesztések hatékony lebonyolításáról (vezetőképzés, tréning, szakképzés, stb.)
  • A munkaügyi kapcsolatok szabályozása és a munkaügyi folyamatok összehangolása az érvényes előírásokkal. A vállalati szintű érdekegyeztetés lebonyolítása, konstruktív együttműködés kialakítása az érdekképviseleti szervekkel.
  • A beosztott vezetők (négy csoport) és munkatársak irányítása, támogatása, motiválása és fejlesztése
  • Hatóságokkal, munkaügyi szervekkel való kapcsolattartás, intézményekben való megjelenés a cég képviseletében

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai diploma (HR vagy közgazdász végzettség előny)
  • Multinacionális termelő vállalatnál HR Vezetői területen szerzett 5-10 éves szakmai tapasztalat
  • Munkajogi és munkaerő-piaci ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Kiváló kommunikációs és szervezői képesség
  • Empátia, precizitás
  • Nagy teherbírás, terhelhetőség
  • Rugalmas személyiség, stressz tűrő képesség
  • Magas szintű MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:
Komárom-Esztergom megye (Budapestről könnyen megközelíthető)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát pozíció megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Komárom-Esztergom
Pest
Kategória Humán erőforrás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol