www.cvonline.hu

HR GYAKORNOKOT KERESÜNK!

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.03.
Hirdetés azonosító: 1070584

Feladatok:
  • Potenciális jelöltek felkutatása és megkeresése (recruit/research)
  • Beérkező pályázatok előszűrése, telefonos előszűrések
  • Toborzással kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
  • 18. életév betöltése
  • Aktív vagy passzív (25 év alatti) nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret.

Juttatások:
  • Valódi szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Azonnali munkakezdés

Előnyök:
  • toborzás és kiválasztásban szerzett tapasztalat, vagy rátermettség

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük, küldd el jelentkezésedet a megadott e-mail címre. Jelige: „HR Gyakornok”.
Kategória
Humán erőforrás
Régió