www.cvonline.hu
HR gyakornoki program (Referenciaszám: PJ3439)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.03.18.
Jelentkezési határidő: 2015.04.05.
Hirdetés azonosító: 910851
lejárt

Budapesti XI. kerületi multinacionális partnerünkhöz keresünk diákot, az alábbi pozícióba:

HR gyakornoki program

Feladatok:
- Bérszámfejtés előkészítése, jelenléti ívek begyűjtése

- Szabadságok, betegszabadságok nyomonkövetése
- Cafeteria rendszer adminisztratív támogatása, nyomonkövetése
- Szerződések, módosítások, pozíció leírások elkészítése
- Beérkező levelek megválaszolása
- Riportok készítése
- Egyéb ad-hoc feladatok (interjú szervezése, foglalások)

Elvárások:
- Folyamatban lévő közgazdasági, HR tanulmányok folytatása nappali tagozaton 2. vagy 3. éven
- Erős középfokú angol nyelvtudás
- Heti legalább 20 óra vállalása
- Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
- Pontosság, felelősség vállalás, önálló munkavégzés
- Rugalmasság, precizitás, csapatmunka
- Numerikus készség

Előny:
- Szlovák vagy cseh középszintű nyelvtudás

- Bármely egyéb európai nyelv ismerete
- HR adminisztráció területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
- Versenyképes juttatás

- Szakmai fejlődési, karrierépítési lehetőség
- Fiatalos csapat, kellemes munkahelyi légkör
- Egyénre szabott tréningek

Kérlek, magyar és angol nyelvű önéletrajzodat az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Füleki Ildikó kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.