www.cvonline.hu

HR gyakornoki pozíció

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 806208

Rendelkezel pár nap szabadidővel? Szeretnél pénzt keresni? Ki akarod próbálni magad, tapasztalatokat akarsz szerezni?

Feladatok:
  • Toborzási és kiválasztási támogatása,
  • Az osztály munkájának segítse,
  • Adminisztratív munkák elvégzése,
  • Telefonok fogadása.
Elvárások:
  • Nappali tagozatos hallgató jogviszony,
  • Folyamatban lévő HR-es tanulmányok,
  • Magabiztos angol nyelvtudás,
  • Szükséges készségszintű Word és Excel ismeret,
  • Jó gépelési készség (ha nem is 10 ujjal, de gyorsan és hibátlanul).
Amit kínálunk:
  • Bruttó 895 Ft/óra,
  • Kellemes munkakörnyezet,
  • Hosszú távú lehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: napi 4-6 óra (IX.ker.)
Kapcsolat:
Ha érdekel a pozíció, küldd el önéletrajzod az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése. Kérlek, a tárgy mezőben tüntesd fel az alábbi referenciaszámot: CG-10