www.cvonline.hu

HR gyakornok

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2016.06.10.
Hirdetés azonosító: 999656

Bővülő csapatunkba keresünk kommunikatív, talpraesett HR gyakornokot, aki hosszú távon is szeretne a HR területén elhelyezkedni !

Ha szeretnél Magyarország piacvezető munkaerő-közvetítő cégénél dolgozni, egy fiatalos, dinamikus csapat tagja lenni, jelentkezz gyakornoknak a Randstadhoz!

Feladatok:

-szoros együttműködés és tanulási lehetőség tapasztalt
tanácsadóinkkal
-önéletrajzok előszűrése
-telefonos interjúk menedzselése(nyelvtudás ellenőrzése)
-álláshirdetések szerkesztése
-interjúk szervezése
-adminisztratív feladatok

Elvárások:

- nappali hallgatói jogviszonyod
- minimum 20-25 óra munkavégzés/hét
- talpraesettség
- kitartás
- fontos a figyelem és a pontosság
- magabiztos angol nyelvtudás, még egy nyelv folyékony ismerete előny
- jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

- Rugalmasan oszthatod be az idődet!
- Kimagasló munkahelyi környezetben dolgozunk.
- Hozzánk könnyen eljutsz, irodánk jól megközelíthető.
- Lehetőséged nyílhat tapasztalt tanácsadóinkkal interjúztatni.
- Velünk jól fogod érezni magad, egy fiatalos csapat megbecsült tagja lehetsz!
- Tőlünk komoly és felelősségteljes feladatokat fogsz kapni, ha kávéfőző/fénymásoló gyakornokságot keresel, nem nálunk a helyed!
- Nekünk az az érdekünk, hogy a legtöbbet kihozzuk a gyakorlati időszakodból, és hogy ez a lehető legizgalmasabban és legtevékenyebben teljen!

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a