www.cvonline.hu

HR GYAKORNOK

  • A hirdetés 509 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

DIÁKMUNKA

A Work-Force Kft. és a Job Force Iskolaszövetkezet leigazolja neked szakmai gyakorlatod! Ezt ne hagyd ki!

Feladatok:

  • hirdetések szerkesztése, különböző online felületekre történő feltöltése
  • toborzási kampányok lebonyolításában történő részvétel
  • jelentkezők lementése, adatbázis építés
  • jelentkezők telefonos megkeresése, tájékoztatása
  • interjúk szervezése

Fizetés: Törvényileg előírt bérezés.

Elvárások:

  • folyamatban lévő felsőfokú gazdasági tanulmányok
  • 18. életév betöltése
  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy 25 éves korig passzív nappali tagozatos jogviszony
  • kommunikáció szintű angol nyelvtudás

Előnyök:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkaidő:

  • 09:00 - 17:00

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Jelentkezés:az alábbi E-mail címen. Tárgyba írd bele: HR_gyakornok

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok