www.cvonline.hu

HR gyakornok

  • A hirdetés 651 napja lejárt

Érdekel a HR világa? Még felsőoktatásban tanulsz, de szívesen kipróbálnád magad élesben egy munkaerő kölcsönzéssel foglalkozó cégnél?

Töltsd nálunk a gyakornoki idődet és kezdd el karriered, tegyél szert gyakorlati tudásra!

Feladatok:

  • Kollégák munkájának támogatása
  • Jelöltek felkutatása, telefonos interjú, időpont egyeztetés
  • Adatbázisszűrés
  • Interjúkon, csoportos tájékoztatókon való részvétel
  • Toborzási tevékenységgel kapcsolatos adminisztráció segítése

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (HR szakirány előnyt jelent)
  • Nyitott, kommunikatív, proaktív személyiség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Betekintés a munka világába: lehetőség a kiválasztási folyamatok, projektek megismerésére, interjúkon való részvétel
  • A gyakorlati idő leigazolása a felsőoktatási intézmény felé
  • Referencia írása
  • Modern, inspiráló munkakörnyezet
  • Fiatal, dinamikus csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed és megfelelsz az elvárásoknak, kérjük, küldd el fényképes önéletrajzodat a „HR gyakornok” pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok