www.cvonline.hu

HR gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 974804
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket.

Legyél Te a következő!

Feladatok:

  • toborzási és kiválasztási folyamatok aktív támogatása
  • telefonos interjúk lebonyolítása
  • beérkező pályázatok kezelése, visszajelzés a jelentkezőknek
  • beosztások készítése
  • heti és havi riportok készítése
  • munkavállalókkal és partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása (iratrendezés, lefűzés, dokumentáció rendben tartása)

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony minimum 2016. júniusig
  • felsőoktatási intézményben folytatott tanulmányok
  • precíz munkavégzés
  • felelősségteljes és ügyfélközpontú hozzáállás
  • közvetlen, nyílt kommunikáció
  • határozott fellépés
  • jó szervező-, és problémamegoldó készség
  • nagyfokú rugalmasság
  • Microsoft Office programok használatában való jártasság (elsősorban Excel és Word)

Munkaidő: hétfőtől péntekig 8:00 - 17:00, minimum napi 4 - 5 óra ráérés elvárt

Előnyt jelent:

  • kevés óra vagy egyéni tanrend
  • angol nyelvtudás
  • adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • folyamatos munkavégzési lehetőség
  • tapasztalatszerzési lehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!

Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és feltöltöd fényképes önéletrajzodat (doc vagy pdf formátumban), melyben feltünteted a ráérésedet is.