www.cvonline.hu

HR gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 974368
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Feladatok:

  • adminisztratív feladatok ellátása (iratrendezés, lefűzés, dokumentáció rendben tartása)
  • toborzási és kiválasztási folyamatok aktív támogatása
  • beosztások készítése
  • havi összesítők készítése

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • felsőoktatási intézményben folytatott tanulmányok
  • precíz munkavégzés
  • felelősségteljes és ügyfélközpontú hozzáállás
  • közvetlen, nyílt kommunikáció
  • határozott fellépés
  • jó szervező-, és problémamegoldó készség
  • nagyfokú rugalmasság
  • aktuális önéletrajz feltöltése

Munkaidő: hétfőtől péntekig 10.00-18.00 közötti időszakban 4-5 órás ráérés elvárt (heti 10-15 óra munkavégzés)

Amit kínálunk

  • Folyamatos munkavégzési lehetőség rugalmas munkaidőben
  • Tapasztalatszerzési lehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására! Önéletrajz feltöltése kötelező, ennek hiányában érvénytelen a jelentkezésed!