www.cvonline.hu

HR gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.24.
Hirdetés azonosító: 969917
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal nemzetközileg elismert partnerünk keres HR gyakornokot hosszútávra!

Feladatok:

  • A HR Menedzser és HR Generalista napi munkájának támogatása
  • Rendezvények és tréningek megszervezésében való aktív közreműködés és részvétel
  • Beléptetési folyamat előkészítése és teljeskörű lebonyolítása
  • Kiléptetési folyamat adminisztratív támogatása
  • Dolgozók által leadott dokumentumok (így a napi és hétvégi hazautazási kérelmek, T&L elszámolások, érdekellentét bejelentő űrlapok összegyűjtése, nyilvántartásban való rögzítése)
  • Különböző riportok készítése
  • Munkavállalókkal való kapcsolattartás adminisztratív ügyekben
  • Szervezeti ábrák frissítése és naprakészen tartása
  • Kérdőívek, visszajelzések elkészítése és adatok feldolgozása
  • Gyakornokokkal kapcsolatos ügyintézés folyamatának teljeskörű karbantartása

Elvárások:

  • Érdeklődés a HR terület iránt, HR szakirányú tanulmányok előny
  • Aktív nappali hallgatói jogviszony még legalább egy évig
  • Minimum heti 20 óra időráfordítás, veresegyházi telephelyen, diákszövetkezeten keresztül
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Precíz, pontos, alapos munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség, empátia, türelem
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete (főként Excel (pivot tábla készítés is) és PowerPoint)

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezetben történő munkavégzés
  • Diákbér: bruttó 800 Ft/óra
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Céges járat ( Munkavégzés helye: Veresegyház )

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a honlapunkon a Link megjelenítése követően.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!