www.cvonline.hu

HR gyakornok

  • A hirdetés 754 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A divíziókat támogató Humánpolitikai Igazgatóság gyakornoki munkát kínál felsőoktatásban tanuló, vagy frissen végzett hallgató számára az alábbi pozícióban:

(6 hónap)

Feladatok:

A gyakornoki munka során betekintést nyerhetsz a toborzási-kiválasztási területre, a következő feladatokon keresztül:

  • A HR Recruiter munkájának segítése a következőkben: profil egyeztetetés, álláshirdetések megírása, hirdetések karbantartása, jelentkezők kezelése, önéletrajzok szűrése, interjúk szervezése
  • HR Management reporting támogatása
  • Munkaköri leírások karbantartása
  • Új belépők értesítése a belépés részleteiről
  • Új belépő és áthelyezési lapok elkészítése
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Csapatunkba olyan lelkes kollégát keresünk, aki
  • folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokat folytat gazdasági / HR szakon vagy friss diplomás álláskereső
  • jól beszél angolul
  • szeretne HR területen dolgozni, érdekli a toborzás-kiválasztás
  • munkájában pecíz, kreatív és proaktív
  • kedvesen szól a telefonba, a kollégákkal
  • legalább heti 30 órában tud dolgozni (preferáltan heti 40 óra)

Amit kínálunk:

  • Betekintést egy professzionális HR szervezetbe
  • Kiemelkedő szakmai környezet
  • Felkészült, motivált és sikeres csapat
  • Hazai és nemzetközi karrierlehetőség

Magyar nyelvű önéletrajz, és kísérőlevél feltöltésével. A kísérőlevélben kérjük megjelölni, hogy mikortól és hány órában tudna munkába állni.

Jelentkezési határidő: 2015.08.12.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok