www.cvonline.hu
HR Gyakornok
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.24.
Jelentkezési határidő: 2015.06.29.
Hirdetés azonosító: 942903
lejárt

Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR-megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt. A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. kecskeméti kirendeltsége saját csapatába munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Ügyfélfogadás, kapcsolattartás pályázókkal
  • Iktatás, postázás, adatbázis kezelés, adatrögzítés
  • Beérkező önéletrajzok kezelése
  • Jelöltek keresése online adatbázisokban, előszűrés
  • Telefonos ügyintézés
  • Munkaügyi folyamatok adminisztrációja
  • Egyéb irodai feladatok ellátása

Elvárások:

  • Folyamatban lévő főiskolai/egyetemi tanulmányok (aktív hallgatói jogviszony nappali tagozaton)
  • HR szakma, toborzás, kiválasztás iránti komoly érdeklődés
  • Pontos, precíz, kitartó munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség

Amit nyújtunk:

  • Lehetőség szakmai gyakorlat teljesítésére
  • Változatos feladatok
  • Rugalmas időbeosztás
  • Fiatal, jó hangulatú csapat
  • Szakmai fejlődés és karrierlehetőség
  • Jelentős előny a későbbi elhelyezkedéshez

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.