www.cvonline.hu

HR gyakornok

  • A hirdetés 751 napja lejárt

A United Call Centers Kft. az ügyfélszolgálat szakértőjeként professzionális szolgáltatásokat nyújt megbízó partnereinek. Célunk, hogy tevékenységünk által Partnerünk vevői maximálisan elégedettek legyenek az általunk nyújtott szolgáltatásokkal.

A következő munkakörbe keresünk munkatársat Miskolcra:

Feladatai:

  • Részvétel a toborzási, kiválasztási folyamatokban, a kapcsolódó adminisztráció vezetése
  • Kapcsolattartás a pályázókkal és munkavállalókkal
  • Munkaügyi adminisztratív feladatok ellátása
  • Nyilvántartások, statisztikák készítése

Elvárásaink:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok nappali tagozaton (HR szakirányú)
  • Legalább heti 20 óra munka vállalása
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Jó kapcsolatteremtő, nyitott és empatikus személyiség
  • Önálló és precíz munkavégzés, kitartó, dinamikus hozzáállás, elkötelezettség

Amit kínálunk:

  • Kiváló tapasztalatszerzési lehetőség
  • Jelentős szakmai fejlődés
  • Felelősségteljes feladatok
  • Értékes szakmai referencia
  • Jó hangulatú, összetartó, profi csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, juttassa el fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi  email címre.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Humán erőforrás
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok