www.cvonline.hu

HR gyakornok

  • A hirdetés 807 napja lejárt

Személyzeti tanácsadó cégünk, a Work Force Kft. munkaerő-közvetítési üzletága saját csapatába keres jelenleg lelkes és tanulni vágyó

HR gyakornokot

Feladatok:

  • Tanácsadó kollégáink munkájának segítése;
  • Munkaerő-közvetítési projektek támogatása;
  • Research munka: jelöltek felkutatása, telefonos előszűrése, interjúk szervezése;
  • Szellemi munkaerő toborzásával kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása;
  • Adatbázisszűrés, álláshirdetések kezelése.

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (HR vagy pszichológia szak előny);
  • Angol nyelvtudás;
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség;
  • Kiváló adminisztrációs és rendszerező készség.

Amit kínálunk:

  • Korrekt gyakornoki fizetés;
  • Betekintés egy személyzeti tanácsadó cég mindennapjaiba: lehetőség a kiválasztási folyamatok, projektek megismerésére, részvételi lehetőség interjúkon!
  • Hosszú távú munkahely kiváló teljesítmény esetén;
  • Támogatás a diplomamunka megírásához;
  • Az itt töltött idő elszámolása gyakorlatként;
  • Kérésre referenciát készítünk.

Munkavégzés helye: Budapest

Akkor jelentkezz, ha legalább heti 3 alkalommal jelen tudsz lenni minimum 6 órában! A napi beosztást természetesen tanrendedhez és aktuális elfoglaltságaidhoz tudjuk igazítani.

Önéletrajzod a pozíció pontos megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol