www.cvonline.hu

HR gyakornok

  • A hirdetés 525 napja lejárt

Érdekesnek tartod a HR világot és szívesen megismernéd egy HR tanácsadó cég működését belülről? Szeretnéd felmérni, hogy valóban neked való-e ez a szakma? Kedvet érzel belekóstolni ebbe a munkába? Ha igen, akkor jelentkezz az Aarenson Consulting csapatába

pozícióba! A munkádért cserébe részesévé válsz egy fejvadász cég mindennapjainak, és betekintést nyersz a tevékenységünk minden fázisába! Referenciát is adunk, ha kéred!

Feladatok

  • Állásra jelentkezők előszűrése,
  • adatbázis karbantartás,
  • beérkező anyagok adatbázisba való feltöltése,
  • adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások

  • Középfokú angol nyelvtudás,
  • erős, felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • pontosság, precizitás,
  • elhivatottság.

Amit megbízónk kínál

  • Kötetlen munkabeosztás,
  • a legjobbaknak a gyakornoki idő leteltével munkaajánlat!

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő