www.cvonline.hu

HR gyakornok

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 912987

Feladatok:
  • napi folyamatokban való aktív szerepvállalás,
  • projektmunka,
  • Excel táblák készítése és karbantartása,
  • napi kapcsolattartás a kollégákkal,
  • egyéb adminisztrációs feladatok.
Elvárások:
  • aktív nappalis hallgatói jogviszony,
  • felsőfokú szakirányú tanulmányok,
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.
Előny:
  • Német nyelv-ismeret.
Amit kínálunk:
  • szakmai fejlődési lehetőség, önálló munkavégzés és egyéni feladatok,
  • kellemes, multinacionális munkakörnyezet,
  • hosszú távú gyakornoki programot,
  • teret a szakmai fejlődésre,
  • lehetőséget a karrierépítésre, előrelépésre.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • heti 30-40 óra hétfőtől péntekig.
  • Fizetés:
  • Bruttó 800 Ft-os órabér
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, X. kerület
Kapcsolat:
Amennyiben a fenti pozíció felkeltette érdeklődésedet küldd el fényképes angol és magyar önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése e-mail címen. E-mailed tárgya legyen: HR_trainee