www.cvonline.hu

HR gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 905628
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal piacvezető benzinkúthálózat üzemeltető partnercégünk számára HR gyakornokot keresünk.

Feladatok:

  • Alkalmazottak munkaszerződéseinek kezelése
  • Munkavállalók munkaidő-nyilvántartásának kezelése
  • Szabadság-nyilvántartás
  • Bérszámfejtés előkészítése
  • Cafeteria adminisztrálása
  • Beérkező levelek kezelése

Elvárások:

  • Gazdasági területen folytatott tanulmányok ( min. három befejezett félév )
  • Kettőskönyvelési alapismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Középfokú angol nyelvtudás ( írásban és szóban )
  • Minimum 1 évre tudni kell vállalni a munkát

Munkaidő: Hétfő és péntek között, napi minimum 4 óra, heti 4-5 alkalommal

Előnyt jelent:

  • Cseh / szlovák nyelvtudás
  • Pivot -tábla kezelési ismeretek

Amit kínálunk:

  • bruttó 1072 Ft/óra
  • szakmai fejlődési lehetőséget magába foglaló pozíció
  • multinacionáli munkakörnyezet

Amennyiben felkeltette figyelmed a munka és szeretnéd vállalni fél éven keresztül, akkor jelentkezz rá Link megjelenítése követően fényképes önéletrajz feltöltésével.