www.cvonline.hu

HR Gyakornok

  • A hirdetés 962 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég saját csatapatába keres új kollégákat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Jelentkezők személyes és telefonos tájékoztatásában való részvétel
  • Ügyfélfogadás, postázás, adatrögzítés segítése
  • Beérkező önéletrajzok szűrése, kezelése
  • Projektvezető munkájának támogatása
  • Munkaügyi folyamatok adminisztrációja
  • Egyéb irodai feladatok ellátása

Elvárások:

  • Toborzás-kiválasztási folyamatok, HR terület iránt érdeklődés
  • Folyamatban lévő főiskolai / egyetemi tanulmányok (aktív hallgatói jogviszony nappali tagozaton)
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő készség
  • Ügyfélközpontúság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Segítőkészség

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest

Amit kínálunk:

  • Rugalmasan alakítható időbeosztás
  • A HR szakma megismerésének lehetősége, változatos feladatok
  • Szakmai gyakorlat teljesítése
  • Szakdolgozat megírása során segítségnyújtás
  • Fiatal csapat
  • Szakmai fejlődés és karrierlehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát – a pozíció megjelölésével – a megadott e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok