www.cvonline.hu

HR-gyakornok

  • A hirdetés 841 napja lejárt
Személyzeti tanácsadó cégünk az elmúlt 10 évben a magyar piac meghatározó szereplőjévé vált. Dinamikus és folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk

HR-gyakornokot

A leendő munkatárs feladatai:

  • Tanácsadók munkájának támogatása;
  • Szellemi munkaerő toborzásával kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása;
  • Adatbázisszűrés;
  • Kapcsolatfelvétel a jelöltekkel;
  • Részvételi lehetőség interjúkon;
  • Research munka.

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség;
  • Kiváló adminisztrációs és rendszerező készség;
  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás;
  • Lelkes és tanulni vágyó személyiség;
  • Jelenleg is HR vagy pszichológiai tanulmányokat folytató jelöltek előnyben.

Amit nyújtani tudunk:

  • Betekintést nyerhetsz egy személyzeti tanácsadó cég mindennapjaiba;
  • Megismerheted a kiválasztási folyamatokat;
  • Hosszú távú munkahely kiváló teljesítmény esetén;
  • Támogatás diplomamunkád megírásához;
  • Az itt töltött időt elszámolhatod gyakorlatként;
  • Kérésre referenciát készítünk.

Munkavégzés helye:

Akkor jelentkezz, ha legalább heti 3 alkalommal jelen tudsz lenni minimum 6 órában! A napi beosztást természetesen tanrendhez, és aktuális elfoglaltságodhoz tudjuk igazítani.

Kérjük, hogy önéletrajzodat a megpályázott munkakör megjelölésével az alábbi email címre küldd el.

Közvetítési nyilvántartási szám: 5634-2/2010-5500

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok