www.cvonline.hu

HR gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 894581
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos pozícióban. A diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel! Link megjelenítése

Feladatok:

  • HR adatbázis töltése
  • Önéletrajzok nyomtatása, rendezése
  • Előszelekció: önéletrajzok szűrése

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Precizitás, pontosság
  • Középfokú angol nyelvtudás

Munkaidő: 8:30-17:00 között napi 4 óra vállalása rugalmas beosztással

Amit kínálunk:

  • Bérezés: bruttó 900 Ft/óra
  • Nagyvállalati környezetbe történő beilleszkedés
  • Azonnali kezdés

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a Link megjelenítéseregisztracio.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!